• banner

Oferta

1Niepubliczne Przedszkole „Pod Wierzbą” swoją ofertę kieruje do rodziców dzieci w wieku od 3 do 6 lat, którzy pragną zapewnić swoim pociechom profesjonalną opiekę, pomoc, naukę i dobrą zabawę.

Zapewniamy opiekę opiekuńczą, pozwalającą realizować podstawę programową wychowania przedszkolnego oraz przygotowującą Państwa dzieci do podjęcia nauki w szkołach podstawowych.

Nasze przedszkole to placówka pełna domowej atmosfery. Tutaj każde dziecko czuje się swobodnie i ma możliwość odkrywania świata dzień po dniu.

Podążając za tempem rozwoju i potrzebami każdego dziecka, staramy się wybierać takie metody nauki i zabawy, które w danym momencie są dla niego optymalne i efektywne.

Każde dziecko jest dla nas wyjątkowe i wyróżnia się indywidualnymi potrzebami oraz umiejętnościami. Dbając o jego wszechstronny rozwój, korzystamy z naszego doświadczenia i wiedzy. Staramy się zapewnić mu optymalne warunki, fundament do tego, by w przyszłości mogło stać się wartościowym i prawidłowo ukształtowanym młodym człowiekiem.

Zapewniamy twórcze i rozwojowe zabawy rytmiczno-ruchowe i plastyczno-konstrukcyjne oraz inne zajęcia, dzięki którym Państwa pociecha szybko wdroży się w życie i zwyczaje panujące w przedszkolu. Przy sprzyjających warunkach pogodowych wiele czasu spędzamy na spacerach i wycieczkach oraz na zabawach na świeżym powietrzu.

W naszym przedszkolu nad Państwa pociechami czuwają wykwalifikowani pedagodzy, pełni życia i do końca oddani swojej pracy. Zatrudniamy tylko takich wychowawców, dla których praca z dziećmi stanowi sens sam w sobie, a wszelkie działanie związane z opieką nad maluchami pełne jest z ich strony zaangażowania i odpowiedzialności

Nasze niepubliczne przedszkole „Pod Wierzbą” otwarte jest dla Państwa pociech przez cały rok - od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-16.00. Nasze przedszkole wyposażone jest w różnego rodzaju pomoce edukacyjne dla dzieci, zabawki i inne akcesoria niezbędne do prawidłowego motywowania rozwoju maluchów.
Posiadamy plac zabaw, który jest ogrodzony i otoczony zielenią.

Żłobek

Od września otworzyliśmy również żłobek, do którego przyjmowane są dzieci w wieku 1-3 lata. Dla maluszków prowadzone są zajęcia angielskiego, rytmika i plastyka. Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 – 16.00.

Zapraszamy również na spotkanie z dyrektorem do naszego przedszkola w Mszanowie – udzielimy wyczerpujących informacji nt. zapisów do przedszkola lub żłobka i całodziennej opieki nad dziećmi.