• banner

Profesjonalna opieka nad dziećmi

Przyjdź ze swoim dzieckiem do naszego przedszkola niepublicznego „Pod Wierzbą”! Powierz jego wczesny rozwój i pierwszą edukację doświadczonym wychowawcom, pedagogom i przedszkolankom.

Posiadamy doświadczoną i odpowiednio wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i opiekuńczą, która uwzględnia indywidualne możliwości dziecka oraz wspiera je w realizacji potrzeb rozwojowych.

Nasz cel stanowią:

- rozwijanie zdolności i zainteresowań dziecka,
- zapewnianie bezpieczeństwa,
- tworzenie życzliwej rodzinnej atmosfery.

Dzieci uczą się bardzo szybko, dlatego szczególną uwagę przykładamy do rozwijania ich zdolności językowych, poprawnej wymowy i koordynacji ruchowej. Poprzez prace w grupach nauczymy je samodzielności, wrażliwości ekologicznej, empatii i szacunku do innych. Zapoznamy także z wartościami uniwersalnymi.

Zajęcia dla dzieci

W naszym przedszkolu prowadzimy ciekawe zajęcia dla przedszkolaków dostosowane do konkretnych grup wiekowych: muzyczne, rytmiczne, plastyczne, sportowe, przedstawienia teatralne. Oferujemy zajęcia angielskiego dla dzieci wliczone w czesne. Prowadzone są one z zastosowaniem odpowiednich dla maluchów metod i nowoczesnych materiałów zachęcających do nauki. Co miesiąc goszczą u nas teatrzyki z Krakowa. Organizujemy również pikniki rodzinne, wyjścia do kina oraz wycieczki dla naszych podopiecznych.

Zajęcia adaptacyjne

Zapewniamy profesjonalną, całodzienną opiekę nad dziećmi w wieku od 3 do 6 lat. Zadbamy o każdego malucha, zapoznamy go z nowymi kolegami i koleżankami oraz pomożemy przezwyciężyć nieśmiałość lub stres związane z rozpoczęciem okresu przedszkolnego. Stawiamy na ścisłą współpracę z rodzicami i opiekunami dzieci uczęszczających do naszego przedszkola.

Nauka przez zabawę

Na co dzień w umiejętny sposób łączymy naukę z zabawą, tak aby Państwa pociechy czuły się zachęcane do podejmowania codziennych, małych wyzwań i poznawania świata, w którym żyją. Indywidualnie podchodzimy do każdego dziecka, uwzględniając jego temperament i potrzeby.

Organizujemy spacery, gry zespołowe oraz zabawy na placu zabaw, a po smacznym, zdrowym i pożywnym posiłku, dajemy maluchom czas na poobiedni odpoczynek i drzemkę.

Organizujemy także wspólne wyjścia do kina, wycieczki piesze i autokarowe oraz świętujemy wyjątkowe dni, jak: Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka, itd.

Zachęcamy do kontaktu z naszym przedszkolem niepublicznym w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą. Prowadzimy osobiste i telefoniczne zapisy do przedszkola.